لوله بازکنی در تمام شهر رشت

کلیه مناطق و محله ها

0910-857-7010

24/7 ساعات پاسخگویی

ساعات کاری : 9:00 - 21:00

تماس بگیرید

تخلیه چاه در رشت

تخلیه چاه در رشت – 09115626030

تخلیه چاه در رشت

تخلیه چاه در رشت / زیر قیمت همکاران – 20 دقیقه ای – فوری – شبانه روزی – کلیه مناطق رشت و گیلان – گلسار/ذیلمان/منظریه/بلوارمعلم و …

 

تخلیه چاه در دیلمان رشت

تخلیه چاه در این حوزه به افرادی اطلاق می شود که توسط ابزارهای پیشرفته متناسب با متدد های روز اقدام به رفع گرفتگی لوله های فاضلاب می کنند. در ادامه مقاله به تخلیه چاه در رشت می پردازیم.

تخلیه چاه در رشت

 

انواع دستگاه لوله بازکنی با فنر

دستگاه لوله بازکنی با فنر دستگاهی شامل یک فنر منعطف و بلند است که به یک سر آن سر فنر و متعلقات وصل شده و از سوی دیگر نیروی محرکه ای فنر را می چرخاند و درون لوله حرکت می دهد. فنر که از جنس فولاد است با انعطاف پذیری داخل پیچ و خم لوله به راحتی می چرخد و با قلابی که در سر دارد اقدام به برطرف کردن گرفتگی می کند.

همان طور که گفته شد بهترین روش برای بازکردن گرفتگی لوله فنر است که نوع دستی آن نیز جهت برطرف کردن گرفتگی های جزیی و ضعیف مورد استفاده قرار می گیرد.

گیره فاضلابی

گیره فاضلابی میله ای انعطاف پذیر از جنس فلز  که طول آن  125 سانتی متر می باشد و بهترین ابزار برای خارج کردن اشیاء قیمتی درون لوله فاضلاب و توالت می باشد.

البته این در صورتی است که اشیاء با چشم دیده شوند ، اگر دسترسی به گیره فاضلابی ندارید سریعا با لوله بازکنی پاکان تماس بگیرید.

اقدامات اشتباه به شرح زیر است:

  • استفاده از سیخ و چوب: برخی برای باز نمودن لوله از سیخ و یا چوب بلند کمک می‌گیرند تا به وسیله آن راه لوله را باز نمایند اما این اقدام باعث از بین رفتن مشکل نخواهد شد و تنها می‌تواند مانع به وجود آمده در لوله را اندکی جابجا کند و به دیواره لوله آسیب وارد نماید.
  • استفاده از اسید و مایعات مخصوص باز نمودن لوله: استفاده از اسید در خانه و بدون رعایت ایمنی به سلامت جسمی افراد آسیب‌های جبران ناپذیری وارد می‌کند و علاوه بر آن استفاده نا صحیح از این مواد ممکن است باعث پوسیدگی لوله و نازک شدن آن گردد.
  • استفاده از تلمبه دستی: این روش برای گرفتگی‌های کوچک جواب خواهد داد ولی استفاده از آن و بی توجهی به علت به وجود آمدن گرفتگی لوله، وضعیت را به مرور بدتر خواهد نمود.

تخلیه چاه در ویکی پدیا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما