لوله بازکنی در تمام شهر رشت

کلیه مناطق و محله ها

0910-857-7010

24/7 ساعات پاسخگویی

ساعات کاری : 9:00 - 21:00

تماس بگیرید

لوله بازکنی در رشت

لوله بازکنی در رشت 09115626030

لوله بازکنی در رشت

زیر قیمت همکاران – 20 دقیقه ای – فوری – شبانه روزی – کلیه مناطق رشت و گیلان – گلسار/ذیلمان/منظریه/بلوارمعلم و …

از زمانی که برای تخلیه فاضلاب‌های خانگی سیستم لوله کشی فاضلاب شهری طراحی و به اجرا درآمده تا کنون ممکن است بر اثر عوامل مختلف راه خروجی این لوله ها گرفته شود که این عمل باعث جمع شدن آب بر روی دهانه خروجی، انتشار بوهای نا مطبوع در محیط و مختل شدن روند زندگی می‌گردد به همین علت افراد مایلند در کوتاه ترین زمان ممکن این مشکل را به بهترین شیوه و اصولی حل نمایند ، از این رو در این بخش قصد داریم برای افزایش آگاهی شما به بررسی عوامل موثر بر گرفتگی این لوله ها بپردازیم تا بتوانید در صورت نیاز اقدامات لازم را انجام داده و از خدمات حرفه ای لوله بازکنی در رشت کمک بگیرید.

علت گرفتگی لوله‌های فاضلاب

لوله بازکنی در رشت
لوله بازکنی در رشت

عوامل موثر بر گرفتگی لوله فاضلاب بخش‌های مختلف

لوله‌های خروج فاضلاب ممکن است در دستشویی، ظرفشویی، حمام، کفشوی، روشویی، حیاط و… گاهی دچار گرفتگی شوند و دردسرهایی برای افراد ایجاد نمایند به همین خاطر آشنایی با علت گرفتگی می‌تواند به میزان زیادی از انجام کارهایی که این گرفتگی را تشدید می‌کند جلوگیری کند.

قبل از بر شمردن این عوامل بهتر است به این نکته اشاره شود که علت گرفتگی لوله‌های فاضلاب در محل‌های مختلف مانند ظرفشویی، روشویی و… ممکن است مختلف باشند زیرا موادی که به آنها وارد می‌شود یکسان نیست همچنین در برخی موارد جنس لوله‌های به کار رفته به تناسب هر محیط متفاوت خواهد بود به همین خاطر توصیه می‌شود که برای بازکردن آنها از افراد متخصص و خدمات ویژه لوله بازکنی در رشت کمک گرفته شود تا از ایجاد خطرات احتمالی به میزان زیادی جلوگیری گردد.

عوامل ایجاد گرفتگی لوله فاضلاب

عوامل مختلف گرفتگی لوله فاضلاب به شرح زیر است:

  • گرفتگی لوله آشپزخانه: لوله‌های فاضلاب آشپزخانه شامل لوله ظرفشویی و لباس شویی می‌باشد که ورود مواد غذایی، پلاستیک‌ها، روغن و… می‌تواند باعث ایجاد گرفتگی و یا تشدید آن شود.
  • گرفتگی لوله دستشویی و حمام: برخی از افراد عادت دارند که موهای کنده شده خود را که بعد از شانه زدن در شانه باقی می‌ماند در کاسه توالت بریزند و از خطرات این عمل خود آگاه نباشند زیرا این کار به مرور زمان باعث گرفتگی لوله فاضلاب دستشویی خواهد شد بنابراین باید توجه داشته باشید که موهای کنده شده را تا حد امکان در سطل زباله بیاندازید البته عوامل دیگری نیز مانند ورود تیغ اصلاح، گوشی تلفن همراه، سکه، و… که از جیب لباس افراد به داخل لوله وارد می‌شود نیز باعث گرفتگی خواهد شد که در این صورت می‌بایست از خدمات لوله بازکنی در رشت کمک گرفته شود .
  • گرفتگی لوله حیاط: گاهی تمیز نمودن حیاط و وارد ساختن برگ درختان و گرد و خاک به درون لوله فاضلاب باعث ایجاد گرفتگی‌های شدید خواهد شد به همین این علت توصیه می‌شود ابتدا با یک جارو و خاک انداز شاخ و برگ درختان را جمع کرده و آنها را در پای باغچه و یا سطل زباله بریزید و بعد از آن به خیال راحت حیاط را آب پاشی کنید تا تمیز شود و یا آنکه بر روی ورودی لوله فاضلاب یک محافظ برای جمع کردن و جلوگیری از ورود شاخ و برگ‌ها به درون آن استفاده نمایید.
  • از عوامل دیگر می‌توان به خرابی لوله‌ها بر اثر پوسیدگی، تحمل فشار زیاد خارجی، پایین بودن کیفیت لوله‌های به کار رفته و… اشاره نمود.

لوله بازکنی در رشت

با توجه به عوامل گفته شده می‌شود به این نتیجه گیری رسید که قبل از انجام هر اقدامی برای باز نمودن لوله فاضلاب در مکان‌های مختلف بهتر است دلیل و علت آن را به درستی تشخیص دهید تا بتوانید از بهترین و موثرترین روش برای باز نمودن آن استفاده کنید به همین خاطر بهتر است از اقدامات خودسرانه تا حد ممکن دوری نمایید زیرا ممکن است علاوه بر رفع نشدن مشکل گرفتگی لوله فاضلاب، مشکلات بیشتر و جدی تری نیز به وجود آید پس برای جلوگیری نمودن از این گونه مشکلات می‌بایست از خدمات حرفه ای لوله بازکنی در رشت استفاده کنید.

 

لوله باز کنی رشت

گرفتگی لوله می تواند به هر دلیلی از گیر کردن جسمی در چاه و لوله فاضلاب یا ریختن آشغال و خرده مواد غذایی در سینک ظرفشویی به وجود آمده باشد.

با توجه به میزان گرفتگی لوله روش های مختلفی مانند استفاده از اسید لوله باز کنی ، مایع لوله بازکنی ، دستگاه لوله بازکنی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

معمولا برای گرفتگی های ناشی از تجمع چربی و مواد خوراکی از روش شیمیایی و ریختن اسید استفاده می کنند ، اما اگر گرفتگی لوله به علت رسوبات فاضلاب و یا ریختن موادی مانند سیمان در حین بناکاری و بازسازی در لوله های فاضلاب به وجود آمده باشد ، راهی جز استفاده از دستگاه های لوله باز کنی نیست.

امروزه مردم به جای روش های شیمیایی ، روش های فیزیکی و مکانیکی را انتخاب می کنند ، چرا که روش های شیمیایی ممکن است برای افراد و محیط زیست مضر باشد.

آن ها از خدمات لوله بازکنی استفاده می کنند. شما می توانید برای گرفتگی لوله از خدمات لوله بازکنی در رشت استفاده نمائید تا در اسرع وقت به کمک شما بیایند.

علاوه بر این روش های مکانیکی موثرتر روش های شیمیایی می باشد. ابزارهای زیادی برای باز کردن راه لوله و فاضلاب وجود دارد که یکی از آن ها فنر ناممی باشد. این معمولا گزینه نهایی انتخاب توسط افرادی است که دیگر راه حلی برایشان جواب نداده است.

فنر لوله بازکنی

فنر لوله بازکنی دستگاهی است که باز کردن گرفتگی لوله‌ ها با آن در مدت زمان کوتاهی انجام می ‌شود. در یک سر آن فنر و متعلقاتی برای حرکت درون لوله وجود دارد و به وسیله قلابی که در آن است ، گرفتگی لوله‌ ها را برطرف می‌کند و موارد اضافی را که در مسیر لوله قرار گرفته است با خود به بیرون از لوله می ‌کشد.

نحوه استفاده از فنر بستگی به نوع فنر لوله بازکنی دارد. در بیش تر مواقع از فنر لوله بازکنی به منظور باز کردن توالت‌های ایرانی ، ظرفشویی و لوله ساختمانی استفاده می ‌شود ، معمولاً در مورد توات فرنگی از دستگاه تراکم هوا و یا فنرهای مخصوص توالت فرنگی استفاده شود تا جداره آن آسیب نبیند.

روش های باز کردن لوله

روش های مختلفی برای باز کردن لوله وجود دارد. بعضی ها ترجیح می دهند تا از اسیدهای لوله بازکنی برای این مشکل استفاده کنند که باعث پوسیدگی و خوردگی لوله می شود.

اما در میان این روش ها بهترین و تضمینی ترین روش استفاده از فنر لوله بازکنی در رشت است. در قسمت نوک فنر قلابی از جنس فولاد مقاوم وجود دارد که با چرخش فنر در لوله اقدام به ازبین بردن مانع در لوله می کند و هم چنین علاوه برآن می تواند لایه روبی در لوله که معمولا بر اثر وجود روغن ها در لوله به وجود می آید نیز انجام دهد.

افرادی که برای شرکت لوله بازکنی گیلان ( لوله بازکنی در رشت ) فعالیت می کنند باید توسط معیار های مختلفی سنجیده شوند چرا که به عنوان نماینده از طرف شرکت لوله بازکنی در رشت  در منازل مشتریان حاضر می شوند.

لوله بازکن باید از لحاظ اخلاقی و امانت داری مورد تایید باشد. لوله بازکنی در رشت باید از تجربه ی کافی بر خوردار باشد. هم چنین علاوه بر اشنایی با انواع گرفتگی ها نحوه ی کار کردن با تمامی دستگاه های لوله بازکنی مانند دستگاه لوله باز کنی با فنر اشنایی کامل داشته باشد.

برای بازکردن لوله توالت های ایرانی و فرنگی نیز از فنر لوله استفاده می کنند که کارشناسان مجرب لوله بازکنی در رشت اغلب توصیه می کنند که برای رفع گرفتگی توالت فرنگی از دستگاه تراکم هوا استفاده شود.

به این دلیل که نوک فنر بسیار تیز بوده و امکان آسیب زدن به جداره توالت فرنگی وجود دارد. انتهای فنر نیز بایستی به یک دستگاه محرکه متصل باشد تا با نیروی کافی اقدام به حرکت و چرخش فنر درون لوله کند.

در فنر لوله دستی حرکت فنر توسط دست انجام می شود که معمولا برای گرفتگی های جزیی به کار برده می شود. فنر مورد استفاده در دستگاه معمولا بایستی از جنس فولاد باشد تا تحمل ارتعاش و چرخش توسط محرک را داشته باشد.

گرفتگی ‌هایی که علت آن ها مواد زائد ، مواد خوراکی ، مو ، چربی و آشغال باشد. اما اگر علت گرفتگی خاک یا رسوبات فاضلاب باشد که با گذشت زمان بسیار سخت شده‌اند دیگر با این اسیدها نمی‌توان اقدام به رفع گرفتگی لوله کرد.

شما می توانید برای حل مشکلات خود به لوله بازکنی گیلان مراجعه کنید تا مشکلات لوله و فاضلاب شما را در اسرع وقت انجام دهیم.

تیم لوله بازکنی گیلان (لوله بازکنی در رشت ) خدمات لوله باز کنی در رشت  را با تیم ماهر و حرفه‌ ای انجام می‌ دهد و تلاش آن ها بر این است تا در حداقل زمان ممکن خدمات خود را در محل شما انجام بدهند و سریعاً مشکل شما را رفع نمایند .

از این رو آن ها در تمامی محله ‌های رشت (لوله بازکنی در رشت ) خدمات خود را ارائه می‌ کنند . تا بتوانند سریعاً مشکل گرفتگی لوله فاضلاب شما را رفع کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما