لوله بازکنی در تمام شهر رشت

کلیه مناطق و محله ها

0910-857-7010

24/7 ساعات پاسخگویی

ساعات کاری : 9:00 - 21:00

تماس بگیرید

لوله بازکنی در گلسار رشت

لوله بازکنی در گلسار رشت 09115626030

لوله بازکنی در گلسار رشت

زیر قیمت همکاران – 20 دقیقه ای – فوری – شبانه روزی – کلیه مناطق رشت و گیلان – گلسار/ذیلمان/منظریه/بلوارمعلم و …

همانطور که میدانید گرفتگی لوله فاضلاب در خانه و یا محل کار می‌تواند به یک معضل بزرگ تبدیل شود زیرا توانایی استفاده از سینک، دستشویی، روشویی، حمام و… از دست خواهد رفت و فعالیت های روزانه دچار اختلال می‌گردد برای همین بهتر است با علائم گرفتگی لوله فاضلاب آشنایی داشته باشید تا  به موقع و به سرعت نسبت به رفع آن اقدام کنید، در این مقاله سعی داریم با ارائه اطلاعات مفید و کاربردی شما را در این امر راهنمایی نماییم تا با استفاده از تشخیص به موقع از خدمات لوله بازکنی در گلسار رشت استفاده نموده و شرایط را به حالت عادی بازگردانید.

چطور متوجه گرفتگی لوله فاضلاب شویم

علائم تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب

هر چه افراد دیر تر متوجه گرفتگی لوله فاضلاب شوند به همان میزان باز نمودن آن نیز با سختی بیشتری همراه خواهد بود بنابراین پیشنهاد می‌شود با مشاهده کوچکترین علائم گرفتگی در لوله‌های فاضلاب سریعا به مراکز لوله بازکنی در گلسار رشت مراجعه نمایید و از کارشناسان مربوطه کمک بخواهید تا از وقوع مشکلات بیشتر به میزان زیادی جلوگیری کنید.

مهم ترین علائم تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب عبارت اند از:

  • انتشار بوی نا مطبوع: هر گاه از دهانه ورودی فاضلاب بوی نا مطبوعی به مشامتان رسید بهتر است نسبت به منشا وقوع آن اقدام کنید زیرا در بسیاری از موارد یکی از نشانه‌های ضعف لوله‌های فاضلاب و گرفتگی آن خواهد بود، توجه داشته باشید که این بو با ریختن آب به درون لوله بیشتر خواهد شد.
  • تخلیه نشدن سریع سینک: اگر آب ریخته شده به درون سینک به سرعت پایین نرود و حرکت آن کند شود نشان دهنده گرفتگی لوله خواهد بود زیرا در این صورت جسمی مانع عبور آب از داخل لوله شده است.
  • بیرون زدگی آب از زیر سینک ظرفشویی: یکی دیگر از علائم گرفتگی لوله فاضلاب بیرون زدگی آب از زیر سینک است، این بیرون زدگی آب به ما وخامت اوضاع را نشان می‌دهد زیرا با مشاهده آن متوجه می‌شویم مدت زمان زیادی از گرفتگی لوله می‌گذرد، در این صورت بهتر است از ریختن هرگونه مایع به درون لوله خودداری نموده و از خدمات حرفه ای لوله بازکنی در گلسار رشت استفاده کنید.

عدم استفاده از روش خانگی برای باز نمودن لوله

اقدامات اشتباه در هنگام مشاهده علائم گرفتگی لوله فاضلاب

برخی افراد در هنگام مشاهده علائم گرفتگی لوله فاضلاب دست به اقدامات اشتباهی می‌زنند و سعی در حل مشکل به صورت خانگی را دارند که اینگونه اقدامات شاید در لحظه مشکل را حل کند اما به مرور زمان باعث ایجاد مشکلات جدی تری خواهد شد.

لوله بازکنی در گلسار رشت

اقدامات اشتباه به شرح زیر است:

  • استفاده از سیخ و چوب: برخی برای باز نمودن لوله از سیخ و یا چوب بلند کمک می‌گیرند تا به وسیله آن راه لوله را باز نمایند اما این اقدام باعث از بین رفتن مشکل نخواهد شد و تنها می‌تواند مانع به وجود آمده در لوله را اندکی جابجا کند و به دیواره لوله آسیب وارد نماید.
  • استفاده از اسید و مایعات مخصوص باز نمودن لوله: استفاده از اسید در خانه و بدون رعایت ایمنی به سلامت جسمی افراد آسیب‌های جبران ناپذیری وارد می‌کند و علاوه بر آن استفاده نا صحیح از این مواد ممکن است باعث پوسیدگی لوله و نازک شدن آن گردد.
  • استفاده از تلمبه دستی: این روش برای گرفتگی‌های کوچک جواب خواهد داد ولی استفاده از آن و بی توجهی به علت به وجود آمدن گرفتگی لوله، وضعیت را به مرور بدتر خواهد نمود.
  • عدم مشورت و کمک گرفتن با افراد متخصص: افراد تا تجربه در این حوزه با توجه به لوله به کار رفته در مکان‌های مختلف، روش‌های متفاوتی را برای باز نمودن لوله فاضلاب به کار می‌گیرند تا هیچ گونه آسیبی به لوله‌ها وارد نشود بنابراین اگر بدون مشورت و کمک آنها از روش‌های یکسانی برای تمامی محل‌ها استفاده کنید نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت.

جالب است بدانید که استفاده از خدمات لوله بازکنی شاید در نگاه اول کاری بیهوده و هزینه بر باشد اما عدم استفاده از آن می‌تواند مشکلات بیشتر و در نتیجه هزینه‌های گزافی را برای شما به همراه داشته باشد بنابراین تا حد امکان از به کار بردن اقدامات خانگی جهت باز نمودن لوله فاضلاب خودداری کنید.

شرکت لوله بازکنی پاکان برای فراهم کردن رفاه بیشتر مشتریان خود خدمات فوق حرفه ای لوله باز کنی در گلسار رشت، گیلان و همچنین رشت را میسر نموده است تا در صورت بروز مشکل افراد ساکن این شهرها بتوانند بعد از گذشت مدت زمان حداقل 20 دقیقه از این گونه خدمات نهایت استفاده را نمایند.

 

لوله بازکنی در رشت

لوله بازکنی در گلسار رشت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما